نتایج جستجو برای عبارت :

نمنه سوال فارسی از فصل ا تا 3

یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک : 
شما هم هوای شهرتون خیلی سرد و زمستونی شده یا فقط شهر ماست ؟!
یعنی رسما دارم قندیل می بندم :|

دو : کاملا بی ربط به سوال اول :)
شما تو قورمه سبزی هاتون لیمو عمانی / امانی میندازین ؟! یا خیر ؟! 
اگر نمیندازین حتما یکبار امتحان کنید خیلی خوشمزه میشه و خوش عطر و بو ^___^
سه :
چرا هیچکی تو بیان نیست ؟! چرا اینجا سوت و کوره ؟! 
سوال چهار رو بعدا میپرسم تو‌ پست جداگانه ای حالا :))
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
  کاملترین پکیج سوالات استخدامی بانک‌ها(با بیش از ۱۵۰۰ سوال)
- نام محصول: بسته ویژه نمونه سوالات استخدامی بانک ها
- مواد امتحانی موجود در این بسته:
مجموعه سوالات دروس تخصصی
90نمونه سوال زبان های برنامه نویسی (همراه با پاسخنامه)
120نمونه سوال اقتصاد (همراه با پاسخنامه)
95 نمونه سوال حسابرسی (همراه با پاسخنامه)
90 نمونه سوال حسابداری (همراه با پاسخنامه)
75نمونه سوال مدیریت مالی (همراه با پاسخنامه)
75 نمونه سوال سیستم عامل (همراه با پاسخنامه)
ادامه مط
به دلیل استقبال کم دیگران از معادله کمی برای دیگران وقت گذاشتیم و می خواهیم یک سوال یا مسئله درباره معادله بگذاریم
یکی از دوستان به نام sahand توانست جواب این سوال را بگوید و او بدون نیاز به این سوال مستقیما به مرحله بعد صعود کرد
پس سوال دوم مرحله اول برید ادامه مطلب
ادامه مطلب
وبلاگی دارم به نام کتابخانه اخلاق و تربیت با ده ها بازدید کننده در روز
مدرکی دارم بیشتر از خیلی ها دو لیسانس و سه فوق لیسانس
زندگی داشتم و دارم سرشار از یادگرفتن
اما از این همه دارایی، بهترین چیزی که به دست آوردم یک چیز است
هر چه بخواهی سوال دارم، سوال خوب
استادی داشتیم می گفت فرق مدرک ها در این است، دیپلم 50 سوال دارد، لیسانس 100 سوال، فوق 200 سوال و دکتری 400سوال
اما امروز می خواهم شروعی کنم با اشتراک مخاطبانم
برای یافتن پاسخی درخور به سوالاتم
سو
در ادامه مطلب اول وبلاگ نمونه سوال فصل دوم شیمی دهم یعنی ردپای گازها در زندگی را می توانید دریافت کنید و از آن استفاده کنید.اگر نمونه سوال زیر را حل کرده و بتوانید سوالات آن را به طور عمیق یاد بگیرید می توانید فصل دوم آن را به طور کلی یاد گرفته باشید.
دانلود
سوالات اصول و روش های بیهوشی 475 سوال+پاسخ نامهسوالات بیماری شناسی  455 سوال+پاسخ نامه
سوالات فارماکولوژی 500 سوال +پاسخ نامه
سوالات مراقبت های ویژه 415 سوال +پاسخ نامه
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوالات پایین جز منابع سوالات استخدامی نیست و لی برای مطالعه آزاد بصورت رایگان در سایت قرار داده ایم
سوالات فیزیولوژی 410  سوال +پاسخ نامه
سوالات تشریح 420 سوال +پاسخ نامه
سوالات آناتومی   430 سوال  +پاسخ نام
یک عالمه سوال تو ذهنم دارم، سوالایی مه مول یک ویروس زیاد میشن
حس میکنم مغزم داره میترکه، سوالای بیجوابی که مدام جلو چشمم هستن
راستی یکی از بلاهایی که عجوزه سر مادر اورد سر خودش اومد
یادمه سالی که مامانم میاست صفرا عمل کنه مجبورش کرد هرچی زودتر عمل کنه، بدون این که کمکش کنه یک دکتر خوب پیدا کنه( چند وقت پیش مامان رفت پیش پورسیدی بخاطر مشکلاتش دکتر بهش گفته بود عملت اشتباه بوده اگه مجرای صفرارو به جای دیگه ای برده بود الان اینقد مشکل و درد نداش
شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد: «آیا روترها هم ویروس می‌گیرند؟»
بعد اگر جواب آری است؛ سوال‌های بعدی هم مطرح می‌شوند: «آیا یک روتر ویروسی می‌تواند هر دستگاهی را آلوده کند؟» یا «یک روتر ویروسی چه خطراتی برای دستگاه‌های متصل به وای‌فای دارد؟».
اصلا سوال مهم‌تری به ذهن متبادر می‌شود: «آیا وای‌فای ویروسی داریم؟»
ادامه مطلب
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
همیشه از خودم این سوال را پرسیده‌ام
و امروز به جواب این سوال دست یافتم که بزودی مقاله‌ام را در این مورد بر روی وبلاگ قرار خواهم داد
اما قبل از آن میخواهم نظر شما را در این زمینه جویا شوم
حتما در این باره نظر دهید
ممنونم
سجاد کیارسی
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
خرید نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی آتشنشانی ۹۸
اصل دفترچه آزمون های عمومی و تخصصی برگزار شده سال های قبل
تعداد زیادی نمونه سوالات تخصصی ویژه رشته آتشنشانی و کاردان و کارشناس آتشنشانی (بیش از ۳۰۰ سوال از همه دروس مدیریت بحران و ایمنی در حوادث و اصول پیشگیری و hes).
بیش از ۲۰۰۰ سوالات معارف
بیش از ۲۰۰۰ سوالات هوش
بیش از ۲۰۰۰ اطلاعات عمومی
بیش از ۲۰۰۰ سوال ادبیات فارسی
بیش از ۱۰۰ سوال ریاضی 
بیش از ۳۰۰۰ سوال ICDL
همه فایل ها بصورت پی دی اف م

سوال سوال سوال

بسیاری از مدیران مدام در حال کار هستند بدون اینکه بدانند دارند چکار می کنند، بدون اینکه بدانند آیا این کاری که انجام می دهند درست است یا نه، بدون اینکه بدانند آیا در مسیر درست هستند یا خیر...تلاش برای پاسخ به سه سوال زیر با عث می شود که شما همیشه خودتان را پایش کنید و جواب انها شما را به سمت و سوی درست هدایت می کند.
1.سعی دارم چه کاری را انجام دهم؟(پاسخ به این سوال به کار شما معنی و مفهوم می دهد)
2.آیا این روشی که کاررا انجام مید
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،
استادی داشتم 
که دیگر رغبت نوشتن نداشت ولی دوست داشت مباحثت کند. 
شاگردان سوال می کردند و جواب نمی داد یا دعوای آن داشت که این سوالات ساده چیست؟ مطلبی بگو و سوالی! 
آرام آرام ، دیگر کسی از او نپرسید و همه‌ی سوال کنندگان به طرفی دیگر می رفتند. و هیچکس از استاد سوالی نمی پرسید.
استاد را تنها دیدم ، گفت : بپرس. 
گفتم : هنوز به مطلب جدیدی نرسیدم تا بپرسم. 
گفت : بگو ، گفتم : والا ؟ چیزی ندارم. هم اکنون چیزی ندارم. 
گفت : اشکان فهمیدم! 
و از فردا قدر سوال
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
سوال و پاسخنامه امتحان عربی نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان زبان نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فیزیک و علوم و فنون نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فارسی نهایی دوازدهم: دانلود
.
تمامی پاسخنامه و سوال های بالا برای رشته های ریاضی تجربی و انسانی میباشد.
هویت  همیشه مفهومی مهم، چند وجهی و پر از سوال بوده اما خیلی از ما نسبت به آن آگاه نیستیم و ناآگاهانه و با نقش تحمیلی از اطرافیان هویت را پذیرفته ایم.بحران هویت در هر سنی ممکن است رخ بدهد و تو را از کامفورت زون بیرون بکشد، درگیر هزار سوال کند، هزار مسئله‌ای که قبلا به چشم نمی‌آمده. این روزها هم سراغ من آمده و همه چیز برایم رنگ تردید و سوال گرفته، سوال‌هایی عمیق با جواب‌هایی سخت. نمی‌دانم کدام بخش هویت خودخواسته است و کدام بخش اجباری، کدام بخ
دو سوال زیر را ببینید:
۱- کلیشه را تعریف کنید و دو نمونه کلیشه برای دو مفهومِ «بستنی» و «داعش» بیان کنید.
۲- از شنیدنِ …………. های زیر، یاد چه چیزی یا چه کسی می افتید؟! جای خالیِ سوال را با چه کلمه ای می شود پر کرد؟ ……………
الف) تابستان + شیرین + یخ ——> ……………………….                     ب) پرچم سیاه + انتحاری + الله اکبر ——> ……………………….
هر دو سوالِ فوق به مفهوم «کلیشه سازی» در رسانه ها می پردازند. اما این دو رویکرد به طراحی سوال چه تفاو
دانلود سوالات شبه نهایی دوازدهم تجربی
دریافت سوال شبه نهایی دینی تجربیحجم: 300 کیلوبایت
دریافت سوال شبه نهایی زیست شناسیحجم: 202 کیلوبایت
دریافت فیزیک تجربیحجم: 296 کیلوبایت
دریافت سوال ریاضی تجربیحجم: 189 کیلوبایت
دریافت سوال و فایل صوتی زبانحجم: 4.56 مگابایت
#آموزش_اختصاصی 

دوستانی که پاسخ سوال های امنیتی یا Security Questions اپل ایدی شان را ندارند ، سریعا اقدام به Sign Out کردن اپل ایدی بپردازند . روزانه تعداد بی شماری از دوستان به علت استفاده از اپل ایدی نامعتبر ضرر و زیان بزرگی را میبینند . 

⛔️ چه اپل ایدی هایی نامعتبر هستند  :

1️⃣ اپل ایدی هایی که فاقد سوال های امنیتی میباشند .
2️⃣ تعدادی از اپل ایدی های کارتی که اکثر از کشور هند وارد میشوند و پس از مدتی ، به طور ناگهانی پسورد و پاسخ سوال های امنیتی تغ
این خاطره را دوستم که روحانی بود برایم تعریف کرد بنده از قول او نقل می کنم او می گفت:در مجلسی تعدادی از آشنایان دور هم نشسته بودیم یکی  از بنده سوال کرد اکنون کجا مشغولی ؛من گفتم در فلان روستا کار تبلیغی میکنم .مادر زن بنده که مثل همه ی مادر زنها رابطه ی خوبی با داماد عزیزش نداشت به من گفت آنجا هم مثل اینجا به آخوندها فحش می دهند ؟ بنده ی حقیرگفتم آخه اینم شد سوال همه جا مثل هم است  من نمی دانم پشت سرمان چه می گویند اما جلو ی رویمان فحش مادر زن می
سوال اول:
بعضی از ماهها ۳۰ روز دارند بعضی ۳۱ روز چند ماه ۲۹ روز دارد؟
سوال دوم:
آخر دنیا چیست؟
سوال سوم:
فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید.
در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم3 نفر بیرون می روند و پنج نفر
وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟ 
لطفا با دید متفاوتی به سوالات نگاه کنید
جدیدن یه سوال تو ذهنمه که هر بار بعد مدتی عین تلنگر  یا عین گلوگاه  جلو راهمو میگیره و میگه:
چقدر دیگه باید طول بکشه تا اونی رو که ازت دور شده دیگه دوست نداشته باشی!؟
وقتی هر بار ته دلت باز براش میلرزه، سکوت میکنی و این سوال همواره برات بی جواب میمونه.. *
    عکس العمل یاس نسبت به جوجه پسرخاله ای که می گوید فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت را دیده است:
اول باید به چند تا سوال در مورد فیلم جواب بدی تا بتونیم تو رو بین خودمون راه بدیم! سوال اول: کجای فیلم دوم ارباب حلقه ها: دو برج، آدم مور مورش میشه؟
زندگی چیست؟
این سوالی است که ذهن انسان را در همه اعصار بخود مشغول کرده است ، حالا هر کس با فهم و درک و قدرت عقل خویش ، از این سوال استنباط و برداشت گوناگونی داشته و آنرا به گونه های مختلف بیان می کند.
این سوال همیشگی من بوده و جوابی برای آن نیافته ام .
لذا می نویسم تا شاید از میان نوشته هایم به پاسخی برسم
همونطور که همه می‌دونیم این روز‌ها اوضاع اقتصادیمون کمی به‌هم ریخته‌اس و واسه خیلی‌ها تنها حقوق پدرشون پاسخگوی نیازها نیست. به‌همین خاطر به‌نظرم اومد موضوع سوال دهم رو چیزی قرار بدم که به درد کسایی بخوره که دلشون می‌خواد یه کاری کنن و درآمد کوچولویی داشته باشن، اما نمی‌دونن باید چیکار کنن. 
به‌نظر شما کسی که توانایی یا شرایط کار بیرون از خونه رو نداره و بنا به دلایلی مثل نگهداری بیمار یا بچه و...، بیشتر وقتش رو تو خونه می‌گذرونه، از چ
همونطور که می‌دونین تو محیط وبلاگ یکی از مهم‌ترین موارد، رابطهٔ بین بلاگرها و مخاطب‌هاست. به عنوان یک مخاطب چه ویژگی‌هایی در یک وبلاگ و چه رفتارهایی از سوی بلاگر‌هایی که وبلاگ‌هاشون رو می‌خونید، دل‌آزاره براتون؟ و برعکس، چه ویژگی‌ها و رفتارهایی دوست‌داشتنیه و باعث می‌شه احساس خوبی داشته باشین در مورد یه وبلاگ یا یه بلاگر؟ به‌نظر شما معیار خاصی وجود داره در این زمینه یا فکر می‌کنین هرکس مختاره هرطور دلش می‌خواد تو وبلاگش عمل کنه؟
من به وبسایت های خیلی از طراحان معروف سایتها در ایران سر زدم
یه سوال برام پیش اومدچرا اونا که ادعا میکنن طراحی وبشون خوبه چرا وب سایت خودشون انقدر ساده و داغون به نظر میرسه؟

لطفا اگه کسی چیزی راجع به این موضوع میدونه بهم توضیح بده

بنده از این پس به سوالات شما اولیای گرامی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن الکتروکلاس پاسخ میدهم اگر سوال  داشتید می توانید با انتخاب گزینه تماس با ما  به ما اطلاع دهید و ما هر چه سریع تر جهت جواب به سوال شما عزیزان اقدام نماییم
با تشکر صحرایی
سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه. یه سوال داشتم:
خودتون رو توی شرایط زیر تصور کنید و بگید کدوم شخص رو انتخاب می‌کنید؟ چرا؟
الف) کسی که بهتون علاقه داره و توجه میکنه
ب)  کسی که خودتون بهش علاقه دارید (و ممکنه حتی به شما علاقه‌ای هم نداشته باشه)
به پیشنهاد دوستان، سوال جدید بخش پرسمان، در ادامهٔ سوال قبلی خواهد بود. اگر خاطرتون باشه، سری پیش در مورد معیارهای ازدواج صحبت کردیم. حالا سوال‌های این‌سری اینه که:
۱. چطور معیارهاتون رو در طرف مقابل تشخیص می‌دین؟ از چه راهی می‌فهمین که ویژگی‌های مورد نظر شما در اون آدم وجود داره؟ 
۲. به نظر شما آشنایی پیش از ازدواج در تشخیص این ویژگی‌ها موثره یا نه؟ 
۳. اگر جوابتون به سوال دوم مثبته، این آشنایی باید چه مدت و به چه صورت باشه؟ راه‌هایی مثل
جواب سوال به مکان بیابان گفته می شود بازی
خواستگاری همراه با پاسخ و جواب دقیق تعداد حروف و کلمات مرحله خواستگاری
از سایت نکس لود دریافت کنید.
به مکان بی آب و علف گفته می شود
با
سلام خدمت همه عزیزانی که برای پیدا کردن جواب و پاسخ به سوال بازی
خواستگاری با عنوان به مکان بی آب و علف گفته می شود وارد این سایت شده اید
جواب این سوال بازی خواستگاری را پیدا کردیم و پاسخ این سوال برهوت است. شما با وارد کردن حروف برهوت میتوانید وارد مرحله بعدی بازی خو
1. ایکی گون اؤنجه تورکان شورآی* ی گؤردوم. گلمیشدی من ایشلین یئره. بیر دانا فورم آلمیشدی دولدوروردی. فورمو دولدوردی خدافظلشدی، گئتمک ایستینده، اونوتموش آپاریردی. بیر آن فرقینه واردی و خودکاری گوله گوله قایتاردی. بو آرادا من اونون گؤزللیگینه قاپانمیشدیم. قاچاقدان اونا باخیپ و گؤزومی بیله‌سیندن زور آییرابیلیردیم! البته ائله اوولدن تانمیادیم کی بو خانیم تورکان شورآی‌دیر. ایسیراغا گوندن فیکریمی درگیر ائلیندن سونرا، نهایت دونن آخشام بیلمیش
 سوالی که هر پنجشنبه  جمعه از صد در صد آدم هایی که میبینم می شنوم
چه خبر دکتر؟
من هم خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه یه سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم
دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار در دانشگاه و خوابگاه براش می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
اعتراف شماره 1 من یک معتاد مجازی هستم :/
شاید خیلی ها به مجازیجات اعتیاد داشته باشن و مثل من انکار کنند اعتیادشون رو :/ ولی بیا و با خودت رو راست باش :/
اول اینکه چرا دارم این اتهام رو به خودم میزنم ☹️به  دلایلی مبرهن
من هر ساعت یک بار حداقل مجازیجات را چک میکنم با اینکه منتظر پیام هیچکس نیستم ، پست ها و استوری و لایک ها رو چک میکنم و واتس و اپ و تلگرام، سوال پیش میاد چرا حذفشون نمیکنم؟ پاسخ چون نمیشه امکانش نیست. و لازمشون دارم.
سوال دوم پیش میاد؟
1 شما باید با احساس درونیتون جواب میدادید ولی فقط یه سری چیزای حفظ شده تحویلم دادید.

2هیشکی دقت نکرد چرا از چی میترسیو دوبار نوشتم و فقط یه بهش جواب میدادید

3من داشتم کاملا جدی ازتون میپرسیدم اما هیچ جواب جدی نگرفتم

4 سوال عنصرتون چیه یه سری گزینه داشت.مث چوب فلز خاک اتش اب باد و ......

5از این به بعد وقتی ازتون سوال میکنم مث ادم جواب بدید و به اسم نویسنده پایین مطلب دقت کنید.
سر امتحان دینی (که کاملا پی پی بارم بود) سوال اولو دیدم و پرام شکست؛ به دوستم میگم چیه سوال اول؟ منم هیجان زده که میشم نمیشنوم کلا :| 
هی میگه "سنجشمه" 
میگم چی؟ 
میگه سنجشمه
میگم چی؟
میگه سنجشمه لعنتی سنجشمه
امتحانو که دادم از پله ها که  اومدم پایین یکی خوابوند پس کله م گفت اسکل نوشتی "سرچشمه" رو؟ 
#یک_روز_معمولی_از_زندگی_یک_ناشنوا:|
سوالات درس به درس علوم ششم به صورت pdf  و  word
سوال درس 1تا3به صورت pdf مبلغ رایگان
سوال درس 1تا3 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 4تا5 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 6تا7 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 9تا10 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 11تا12 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس
این‌بار می‌خوام چندتا سوال بپرسم که در واقع از یک موضوع واحد سرچشمه می‌گیرن.
۱. تعریفتون از دوستی و رفاقت چیه؟ 
۲. از نظر شما مهم‌ترین معیار یک رابطهٔ دوستانه چیه؟
۳.  وقتی با کسی دوست هستید انتظاراتی هم ازش دارین؟ اگر آره، چه انتظاراتی؟
نکته‌نوشت: به گمانم لازمه توضیح کوتاهی در مورد بخش پرسمان بدم. هدف من از این سوالات در درجهٔ اول آشنایی با نگاه‌های مختلفه و قصد ندارم چیزهایی که گفته می‌شه رو تایید یا رد کنم و بگم فلان نظر درسته یا غلط.
ثبت نام و منابع و زمان برگزاری  آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم مدارس تیزهوشان 
تاریخ ثبت نام:
از شنبه 12 مرداد تا پنجشنبه 17 مرداد
ثبت نام از طریق سایت:
hoosh8.medu.ir
زمان آزمون:  جمعه 8 شهریور
راس ساعت 9 صبح
هزینه  ثبت نام: 28 هزار تومان
شرایط ثبت نام:
معدل سالانه پایه هفتم 19 و بالاتر
مواد امتحانی:
1- هوش و استعداد تحلیلی
60 تا سوال در مدت  60 دقیقه
2- استعداد تحصیلی شامل
40 تا سوال با  50 دقیقه زمان
(از کتاب های درسی پایه هفتم):
الف- قرآن و معارف ا
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای پاسخ این سوال کافی است که به خ
سلام
یه سوال، شما اگه امکانش رو داشته باشین برای خودتون و امواتتون چه کار خیری میکنین؟؟
+ دلم خیلی واسه بابام تنگ شده، هفته دیگه دو سال میشه که از دستشون دادم، این مدت فقط یه بار بخوابم اومدن، نمیدونم کجان، چطورن، چی کار میکنن؟؟ حال بابام خوبه؟ غذا اینا چی میخوره؟ جاش گرم هست؟ کسی هست بالش بذاره زیر پاش؟ پتو از پشتش نیافته یه وقت پشتش سرما بخوره! اگه بخواد بره دسشویی کی میره کمکش کنه؟ ویلچره بابا رو کی هل میده.....
:((((
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای یافتن پاسخ این سوال کافی است
                                                           قابل توجّه دانش آموزان پایه نهم  منابع آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی (دبیرستان دوره دوم ) ورودی " پایه دهم" 20 درصد امتیاز استعداد تحلیلی ( 15 سوال ) 80 درصد امتیاز استعداد تحصیلی به شرح زیر : قرآن و دینی : 8 سوال ( ضریب 2 ) فارسی : 15 سوال ( ضریب 2 ) مطالعات : 15 سوال ( ضریب 1 ) علوم : 17 سوال ( ضریب 2 ) ریاضی : 20 سوال ( ضریب 3 )

سوالات از محتوای تمامی کتاب درسی پایه های هشتم ( 30 درصد ) و پایه نهم
ابوبکر ابن علی ، عمر ابن علی اور عثمان بن علی کے ناموں کا فلسفہتحریر:غلام رسول ولایتی روندو بلامیکسوال یہ ہے کہ عمر ،عثمان ،ابوبکر نے اتنا ظلم نہیں کیا ہو گا اگر کیا ہوتا تو کم از کم معصومین اپنے بچوں کا نام اسطرح نہیں رکھتے دیکھیں یزید ، معاویہ ان واقعات کے بعد معصومین اپنے بچوں میں کوئی ایسا نام نہیں رکھا ہے؟ وضاحت فرمائیں۔جواب:یہ تحریر یوسف حیدری کاکو بلامکی کے سوال کے جواب میں لکھا گیا ہے جس میں آپ نے مندرجہ بالا سوال کیا تھا قریب ایک ہفت
ترمی یکی دو مدرسِ نا مدرّس نصیبمان می شود... نقد بکنی، سوال بپرسی، کلاسش نروی یا هر چه، تلافی می کنند. تنها انتظاری که از دانشجو دارند گوسفند بودن است.
از این طرف هم صبرِ بی صبر من، بخوان زبان سرخم، سر جایش نمی نشیند و در حد توان از خجالتشان رد می آیم... آخر ترم که می شود با نمره هایشان از خجالتم در می آیند و بعد از ترم هم ماه ها موقع سبزی پاک کردن پشتم صفحه می گذارند و غیبت می کنند و تهمت می زنند و...
استاد الف به استاد ب گفته بود فلانی بی مقدمه سوال

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 750تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس
باسلام و شب بخیر
خواستم ازتون یه سوال بپرسم، اگه راحت نبودین ناشناس پیام بدین، و اون اینکه:
تو زندگی متأهلیتون چه آرزویی دارین؟؟
شاید اینطوری سوالمو بخونین حسرت به دلتون مونده همسرتون چی کار کنه؟؟
یاشایدم داشتن چیزی یا موقعیتی، یا هر چیزی که به ذهنتون میرسه ازینکه متأهلین و آرزوشو دارین
راحت باشید لطفا کوچیک و خنده دار و بزرگ و دست نیافتنی هم بود بگین

چه خبر دکتر؟

شوخی لفظی ای که زیادی تکراری شده است ولی ادب حکم می کند هر دفعه که این را می شنوم لبخند بزنم

خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه سعی می کنم یک سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم

دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار من در دانشگاه و خوابگاه می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
چه خبر دکتر؟
شوخی لفظی ای که زیادی تکراری شده است ولی ادب حکم می کند هر دفعه که این را می شنوم لبخند بزنم
خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه سعی می کنم یک سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم
دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار من در دانشگاه و خوابگاه می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
یه سوال دارم، 
این ولایتی که بین مذهبیون جا افتاده که مرد بر همسرش ولایت داره یعنی چی؟
چون مرد بر همسرش ولایتی نداره.
ولایت یعنی امکان تصرف در اموال و امور یک شخص.
و مرد تنها بر فرزندانش ولایت دارد.
بر فرزندان پسر تا بلوغ و بر فرزندان دختر تا ازدواج.
مرد حتی حق قصاص قاتل همسرش رو هم نداره!
به دلیل استقبال کم دیگران از معادله کمی برای دیگران وقت گذاشتیم و می خواهیم یک سوال یا مسئله درباره معادله بگذاریم
2تا از دوستان توانستند جواب معادله را بگویند Sahand    و آرتا وامیرحسین  یعقوبی جواب را گفت و آنها بدون نیاز به این سوال مستقیما به مرحله بعد صعود کردند
ادامه مطلب

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 1000تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال
حالا که چند روز هست نت نداریم از این سایت ایرانی که اتفاقی در تاریخچه جست‌وجو گوشی‌ام بود، شعر می‌خوانم. من دست گذاشتم روی نادر نادرپور که نمیشناسمش و نمیتوانم هم بشناسم. گوگل برای من نعمتی بود. جواب سوال‌هایم را از او میگرفتم و در عوض جواب سوال‌های آدم‌ها را هم با آن می‌دادم.

کانال رفع اشکال مجازی ریاضی و فیزیک
 (مخصوص دخترای خوبم)
این روزا تعرفه تدریس خصوصی خیلی بالا رفتهمن تو کانال سعی کردم حداقل ترین قیمت رو بذارمدیگه همه چی #انلاین_و_مجازی شده حتی تدریس
#تعرفه_رفع_اشکال_مجازی #پاییز_زمستان_98 5 سوال ...................... 14000 تومان 10 سوال.....................28000 تومان 15 سوال ................... 45000 تومان❄️ 20 سوال ................... 60000تومان☃️ 25 سوال ................... 75000 تومان
شرایط و ضوابط:
❌تعرفه برای دوره اول چه ریاضی چه فیزیک ثابت است❌
❌برای پایه
کانال رفع اشکال مجازی ریاضی و فیزیک
 (مخصوص دخترای خوبم)
این روزا تعرفه تدریس خصوصی خیلی بالا رفتهمن تو کانال سعی کردم حداقل ترین قیمت رو بذارمدیگه همه چی #انلاین_و_مجازی شده حتی تدریس
#تعرفه_رفع_اشکال_مجازی #پاییز_زمستان_98 5 سوال ...................... 14000 تومان 10 سوال.....................28000 تومان 15 سوال ................... 45000 تومان❄️ 20 سوال ................... 60000تومان☃️ 25 سوال ................... 75000 تومان
شرایط و ضوابط:
❌تعرفه برای دوره اول چه ریاضی چه فیزیک ثابت است❌
❌برای پایه
به نام خدا
((مسابقه ی پیامکی ماه بندگی))
سوال: روزه کی و در کجا بر مسلمانان واجب گردید؟
ارسال پاسخ سوال به سامانه ی پیامکی:
50002040243765
شما عزیزان می توانید تا تاریخ 8/3/98 برای شرکت در مسابقه ی پیامکی ماه بندگی اقدام فرمایید.
وبلاگ:www.tkanoon.blog.ir
2تا از دوستان توانستند جواب معادله را بگویند Sahand    و آرتا که از تریغ برچسب زرد جواب را گفت و آنها بدون نیاز به این سوال مستقیما به مرحله بعد صعود کردند
ادامه مطلب
1- خیر نمی توان انتظار داشت 72 ساعت هوا آفتابی باشد . زیرا طی این 72 ساعت شبها هوا تاریک خواهد بود.

2- آخرین تکه طی 7 روز بریده خواهد شد.

3- درست 5 دقیقه است . اگر 5 اتومبیل بتوانند 5 تی شرت طی 5 دقیقه بدوزند هر چه تعداد اتومبیل ها بیشتر شود تعداد تی شرت ها هم بیشتر می شود اما مدت زمان دوخت آن ها تغییری نمی کند

4- شما نمی‌توانید به سوال آیا شما زنده هستید ؟ جواب نه بدهید

5. ساعت کوکی نمی تواند شب و روز را تشخیص دهد پس به نخستین ساعت 9 که برسد زنگ می زند
سلام
برای من چند تا سوال در مورد ازدواج موقت (صیغه) پیش اومده که ممنون میشم جواب بدین.میگین پسرای مجرد چون به خاطر تحصیل و شغل و مسکن نمیتونن ازدواج کنن و برای اینکه گناه نکنن خودارضایی نکنن!و زنا نکنن! پس باید راهی باشه برای جواب دادن به نیازشون!

خب این سوال برای من پیش میاد که دخترا که زودتر از پسرا به بلوغ میرسن و زودتر از پسران این نیاز رو احساس میکنن خودتون هم در وبلاگ تون شاهدین که متاسفانه تعداد دخترانی که بر اثر فشار این نیاز مبتلا به

روزهای اولی که رفته بودم خوابگاه، هربار که همکلاسی‌هام رو تو هال یا رفت‌و‌آمدها می‌دیدم یه لبخند اجباری-خجالتی و گاهاً از سر خوش‌وقتی می‌زدم. اما اون‌ها هربار بعد از سلامی که بعد از یک‌بار، دیگه بی‌معنی می‌شد می‌پرسیدن: خوبی پریا؟ و این سوال واقعا برام سخت بود. سخت که می‌گم یعنی به معنای واقعی تحت فشار قرار می‌گرفتم برای جواب دادن مداوم به این سوال و این‌که چقدر باید بگم: خوبم، ممنون. و این‌که: نکنه تو برقراری ارتباط مشکل دارم؟ نک
چند روز هست  از این سایت ایرانی که اتفاقی در تاریخچه جست‌وجو گوشی‌ام بود، شعر می‌خوانم. من دست گذاشتم روی نادر نادرپور که نمیشناسمش و نمیتوانم هم بشناسم. گوگل برای من نعمتی بود. جواب سوال‌هایم را از او میگرفتم و در عوض جواب سوال‌های آدم‌ها را با آن می‌دادم.
* راستش از این بابت حتی نمی‌خوام از داخلی استفاده کنم ولی شعر حالم را خوب می‌کند.
این سوالات مربوط به فصل دوم شیمی دوازدهم است که ازسوالات امتحانات نهایی شیمی 4انتخاب شده وقابل استفاده برای دانش اموزان سال دوازدهم تجربی وریاضی نیزمی باشد.
نمونه سوال امتحان نهایی شیمی دوازدهم رامی توانید از  اینجا دریافت کنید.
سوال : اتودسک مایا
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی
شاخه : کاردانش
رشته : تصویرسازی و جلوه های ویژه ی  رایانه ای
هنرستان : کاردانش ایران
طراح : سرکار خانم  موسوی
شهرستان : سراوان
زمان : آبان 98
فایل word:دریافت
فایل pdf:دریافت
پاسخنامه:دریافت
توجه: نمونه سوال از فصل 1 و2و 3 جزوه خانم مهندس طالبی و فصل 1 و 2 جزوه خانم مهندس راشکی طراحی شده است
تست های ICDL سطح یک کتاب مهندس سبز علی گل 
کتابهای icdl سطح یک و دو نوشته آقایان مهندس مجید سبزعلی گل Mar 18, ... بهترین کتاب تست icdl, نمونه سوالات آزمون استخدامی مهارت های icdl|یک ...

دانلود تست های ICDL سطح یک کتاب مهندس سبز علی گل 
 کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل تست های کتاب ICDL (سطح یک) اثر مهندس سبز ... کتابهای دو جلدی مهارتهای هفتگانه icdl مهندس سبزعلی گُلی ...

نمونه سوال ICDL
نمونه سواالت آمادگی برای آزمون مهارت. ICDL. گردآوری : مهندس محمد
باز هم سگ افسردگی و پاچه‌ی ما
این روزها به شکل بدی در نوسانم و از وقتی هم که م مرا حذف کرد افسرده حال‌تر شده‌ام.
میم گیر داده به خودشناسی و تناقض‌هایم و من خودم یک لنگ پا در شرف افسردگی‌ام. حال و روز هیچ خوب نیست. چاق، افسرده، از درس عقب مانده و و و 
چی‌کار می‌توانم بکنم با این خودم؟ از زندگی سیرم و با هیچ احدی هم میل سخن ندارم. 
سوال‌هایی توی سرم است که آزارم میدهد. سوال‌هایی مثل "که چی" و جواب هیچی ...
درد دارم به واقع و ریشه‌ی دردم را نمی‌دا
برخی از دوستان پیشنهاد داده بودند که فاصله پست گذاشتن ها بیشتر از یک روز باشد تا دوستان بهتر بتوانند در بحث شرکت کنند و بحث به سرانجامی برسد. خب تجربه پست قبلی نشان داد که بیش از نود درصد کامنت ها در روز اول انتشار مطرح می شود و ما کمتر عادت داریم اگر چیزی درباره مطلب و بحث های قدیمی به ذهنمان رسید برویم در ادامه همان مطلب مطرح کنیم.

یه سوال هم بپرسم: اگر شما در جامعه ای زندگی میکردید که هر کس باید خودش شغل خودش را انتخاب می کرد شما چه کاره می
سوال : افتر افکت
نوع سوال : تشریحی- تستی- صحیح غلط-وصل کردنی- جای خالی
رشته : تصویرسازی و جلوه های ویژه ی رایانه ای
هنرستان : طلوع
طراح : سرکار خانم مهندس کمال زئی
شهرستان : جالقزمان : خزداد 98
فایل pdf :دریافت
فایل پاسخنامه:دریافت
برخی از دوستان پیشنهاد داده بودند که فاصله پست گذاشتن ها بیشتر از یک روز باشد تا دوستان بهتر بتوانند در بحث شرکت کنند و بحث به سرانجامی برسد. خب تجربه پست قبلی نشان داد که بیش از نود درصد کامنت ها در روز اول انتشار مطرح می شود و ما کمتر عادت داریم اگر چیزی درباره مطلب و بحث های قدیمی به ذهنمان رسید برویم در ادامه همان مطلب مطرح کنیم.

یه سوال هم بپرسم: اگر شما در جامعه ای زندگی میکردید که هر کس باید خودش شغل خودش را انتخاب می کرد شما چه کاره می شد
چند روز هست  از این سایت ایرانی که اتفاقی در تاریخچه جست‌وجو گوشی‌ام بود، شعر می‌خوانم. من دست گذاشتم روی نادر نادرپور که نمیشناسمش و نمیتوانم هم بشناسم. گوگل برای من نعمتی بود. جواب سوال‌هایم را از او میگرفتم و در عوض جواب سوال‌های آدم‌ها را با آن می‌دادم.
* راستش از این بابت حتی نمی‌خوام از سایت داخلی استفاده کنم ولی شعر حالم را خوب می‌کند.
دوست عزیز، اصلا دارین میشین جزو کُدای وبلاگم :))
اینارو خوندی به خدا!
میگم سوال خاصی چیزی داری؟؟ دنبال چیز خاصی میگردی؟؟ بیا بپرس خب من جوابتو میدم دیگه این اوقاتت جزو اوقات فراغت شخصی محسوب بشه:دی

پ.ن: البته منزل خودته، بطور کل اینجوری مرور کردن اینجا محل سوال شده واسم!:دی
جواب این سوال برای من با یک سوال بنیادی دیگر شروع شد :
 آیا فضا وجود است یا وجود انسان فضائی است؟ یا به عبارتی هر گونه جهت گیری در جهت ایجاد فضا بوده است یا وجود انسان فضائی است و دلیل سوگیری؟
به زعم من وجود انسان فضائی است و فضا نمودی ست از باورها ، تخیلات ،تفکر و تصورات ما .
که جهت فهم آن بایستی مناسبات فضائی را شناخت (درک و فهم زبان معماری ، فضا ، نور ، اشیاء ، سطوح ، صفحات ، ماده و ...) و در قالب مفهوم فضا ، تخیلات و باورها و عقاید را از نمود به بو
سوالات خودتون رو درباره خانواده، مسائل شخصی، همسر داری، خواستگاری، دوران عقد، مسائل اجتماعی، ازدواج و ... از طریق بخش نظرات این مطلب برای ما ارسال کنید تا داخل وبسایت زندگی برتر قرار بگیره

لطفا توصیه های زیر رو قبل از ارسال سوال مطالعه کنید:
1- لزومی نداره که مشخصاتتون رو بنویسید و میتونید ناشناس بمونید.
2- سعی کنید سوالتون خیلی کوتاه و یا خیلی بلند نباشه (حداقل 80 و حداکثر 500 کلمه)
نمونه سوال عدد های صحیح (بخش اول) رو در این پست براتون قرار دادم.1روز الی 2 روز بعد براتون ویدیوی حل این نمونه سوال رو قرار می دم.
جهت دانلود از دکمه دانلود استفاده نمایید:
.
.
.
.
.
                                                              دانلود
پسورد:www.riazihaftom.blog.ir
سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلیاتون شاید سوال داشته باشید در مورد کار ما که چه چیز هایی
در کانال تلگراممون قرار میدیم داشته باشید
آیدی کانال ما: @md_shahin
شما میتونید سوال هاتون رو زیر همین پست و یا در تلگرام از من بپرسید
سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلیاتون شاید سوال داشته باشید در مورد کار ما که چه چیز هایی
در کانال تلگراممون قرار میدیم داشته باشید
آیدی کانال ما: @md_shahin
شما میتونید سوال هاتون رو زیر همین پست و یا در تلگرام از من بپرسید
کتاب 8 سری نمونه سوال برای آزمون SAT 2018 انتشارات کاپلان فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 1614حجم فایل: 38581قیمت: 4000 تومانبخشی از متن:کتاب 8 سری نمونه سوال برای آزمون SAT 2018 انتشارات کاپلانناشر کتاب: Kaplanشامل بیش از 1200 سوال تمرینیفایل PDF کتاب به زبان انگلیسی و در 1614 صفحه است.فایل PDF با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو و کپی برداری از متن است.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
خانم معلم ریاضی که به یک پسر هفت ساله بنام آرنو ریاضی یاد میداد ، از او پرسید : « آرنو اگر من به تو یک سیب و یکی دیگه سیب و یکی بیشتر سیب بدهم ، تو چندتا سیب خواهی داشت » ؟ بعد از چند ثانیه آرنو با اطمینان گفت : « چهارتا » !!! معلم نگران شد ؛ انتظار یک جواب صحیح و آسان را داشت . خانم معلم ناامید شده بود . او فکر کرد شاید بچه خوب گوش نکرده است . این بار تکرار کرد : « آرنو ، خوب گوش کن ؛ سوال خیلی ساده است و تو میتونی جواب صحیح بدی اگر به دقت گوش کنی .

ادامه
خرید ماک PTE
سایت PTE Practice شامل 5 پکیج تست و نمونه سوال آزمون PTE می‌باشد(خرید ماک PTE) که در ادامه به معرفی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:
1. نمونه سوالات آنلاین + نمونه سوال و جواباین بسته، سوالات تمرینی و پاسخ‌های صحیح آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را با 20 نوع سوال و نکات مهم آزمون اصلی و هر تیپ سوال آشنا می‌سازد.
2. آزمون‌های تمرینی با محاسبه نمره شما + آزمون تمرینی 3 ساعته با محاسبه نمره شمابا استفاده از این بسته، امکان شرکت در یک آزمون آ
خوب چن تا سوال آورم براتون تا بدونم چه قدر درباره بی تی اس میدونین
خواهشا همه شرکت کنن(جایزه هاتونم محفوظه)

1-اولین برد بی تی اس در مراسم بیلبورد آمریکا با کدوم آهنگ بود؟؟؟

2- از نظر خود جیمین وقتی میخنده شبیه کی میشه؟؟؟

3- چرا طرفدارا به تهیونگ لقب CGV (سینمای سه بعدی)رو دادن؟؟؟؟

4- اسم کره ای که برای آهنگ boy with luv انتخاب کرده بودن؟؟؟

5-قولی که اعضای بی تی اس به خودشون دادن؟؟؟؟(برای سال 2019)

6-کامبک آهنگ boy with luv کجا بود؟؟؟(منظورم اینه که اولین
نمونه سوال فارماکولوژی
فایل فشرده حاوی سه فایل وردهست که حدود 14 صفحه ورد هستن جمعا 114سوال  تستی

نمونه سوالات
1. کدامیک از داروهای زیر برای گلوکوم و کاهش فشار چشم کاربرد دارد؟آمیلوراید                      استازولامید                    هیدروکلروتیازید                   اسپیرنولاکتون 2. 
هایپوکالمی عارضه داروهای زیر است به جز ....
فورزماید                          مانیتول                      تریامترن                       
مدرک PMP داره روز به روز تو ایران بیشتر شناخته می‌شه و افراد بیشتری به این فکر می‌افتن که اون رو بگیرن. وقتی هم چنین فکری به ذهنشون می‌رسه انبوهی از سوال‌ها براشون مطرح می‌شه که به راحتی نمی‌تونن جوابشون رو پیدا کنن. این مطلب رو نوشتم که به همچین سوال‌هایی جواب بدم.
ادامه مطلب
برای پیدا کردن سوزن در انبار کاه چند راه به ذهنت میرسه ؟خوب  چند تا روش داریم گوگل جون یکی این که کل انبار رو آتش میزنیم کاه ها خاکستر میشه سوزن رو بر میداریم میریمروش دوم اینه میریزیم تو فرغون میریم لب دریا همشو میریزیم تو دریا سوزن میره کف دریا کاه ها میان رو میپریم تو آب تا سوزن رو آب نبرده برش میداریمروش سوم اینه یه آهنگ ربا میخریم مثل دیونه ها میریم تو کاه ها میچرخیم که شاید سوزن چسبید به آهن ربا روش چهارم اینه یه سوزن دیگه میخریم چکاریه
سوال : کاربر افتر افکتس
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی- وصل کردن
زمان : آبان 98
فایل WORD:دریافت
نام درس
فعالیت های انجام شده (تدریس) 
فعالیت های خواسته شده (تکلیف) 

عربی
تدریس فصل 4
امتحان نوبت اول شفاهی هفته دیگر

علوم تکمیلی
پلوکوپی داده شده تا سوال 10 حل شد
تا سوال 20 پلوکوپی حل شود

هنر
آموزش گل شاه عباسی
برای هفته دیگر نقاشی گل آورده شود

فیزیک
تدریس فصل 6 کتاب وزارتی
برای هفته دیگر 20 تبدیل انرژی بنویسید

شروع کردم برای ارشد خوندن. 
اوضاع خوب هست .
فقط زمانی که میرسم به سوالاتی که معتقد هستم جواب خودم درست هست و نمیتونم بپذیرم و بفهمم که چرا فلان کتاب این سوال رو اینطوری حلش کرده و فلان چیز رو لحاظ نکرده یا الکی فلان چیز رو دخالت داده در حل , غباری از ناامیدی بر من میشینه.
و به این فکر میکنم که سوال این تیپی بیاد توی ارشد من باید چی کار کنم!
اما باز هم میخونم. 
#ارشد
شهروز انزلچی بود

بخاطر همین حس خوبی بهش نداشتم
سر کلاس ها دیر میومد

همیشه هم ته کلاس مینشست ،ازکنارمم که رد میشد بوی سیگارش سرمو میبرد.
و...
تو امتحان آخر ترم ،تو یک سالن بزرگ که 300 نفر جا میشدن ،از شانس بد، جاش بغل دستم افتاد:|
اعصابم خورد شد تو دلم گفتم :حتما تقلبم میخواد:((
اصلا نگاش نکردم رومم به سمت چپم کردم که چشم تو چشم نشیم.
آخرای امتحان یک باری صدام کرد اما جواب ندادم.
برای بار دوم که صدام کرد ،تو دلم گفتم حالا فوقش یک سوال نشونش میدم
تا ن
حالا من ناراحت نیستم اینقدر سوال میپرسه،
ولی خداییش خیلی چیزا جوابش با سرچ به دست میاد :|
درسته سوال پرسیدن خوبه اما دیگه وقتی جذابه که سوال چالشی باشه آدم با خودش بگه واوو این جوابش واقعا چی میشه
ولی اینکه معنی لغت یا اصطلاح باشه آخه؟
یعنی امروز دامن ها دریدم و سر به بیابان ها گذاشتم :))
از جنبه ی مثبتش بخوایم به قضیه نگاه کنیم میشه اینکه خودمم میرم یه سرچی میکنم و اطلاعاتم تر و تازه باقی میمونه :)))
من خودم اگه قضیه فورس ماژوری نباشه، سوالامو ی
احوال ما در هر بلا راضی ز دوست، خوف و رجا
خود را قضاوت می‌کنم نی هر کـسی را هر کجا
هم حسن فاعل بایدت هم حسن فعل اندر جهان
با کار نیک و نیک کار محسن شو و مخلص بیا
در خـود نـظـر کـن ابـتـدا سـبحـانه سبحــانه
رو سوی آن مشکـل‌گشـا آنـگـه کـه آیـد بأسنا
باسنا یعنی (ناگواری‌ها(قرایتی)، سختی‌ها(رضایی)، مجازات(مکارم)، عذاب(المیزان))
بلا که می‌آد واکنش ما چی باشه؟ سیل و زلزله و غیره بلا هست، نیست، چی هست؟
واکنش ما چی باشه؟ چی بگیم؟ 
این شعر بالا خیلی م
+سلام داش علی_سلام مهدی+داش یه سوال دارم اینهمه ممبر و فالوعر از کجا میاری؟https://t.me/ParseCreate_از این کانال+ممنون یه سوال دیگه+جایزه هایی که میزاری کانالت!!!!+شارز+»ممبر+سکه رباتاپنل ممبرپنل فالوعر لایک اینستا و....+از کجا میاری داداش جون؟_از همین کاناله دیگه+برنامه ها وپست های نابی رو که میزاری کانالت چی!؟_بازم از این کانالhttps://t.me/ParseCreate+واییییــــــــــــ چه کانال خفنی زود برم عضو شم  عالیـــــــــهhttps://t.me/ParseCreate
سوالات پزشکی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدیویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آ
سلام
فقط سوالاتی ارسال خواهند شد که مربوطه به اجتماع ، اقتصاد خانواده ، کسب و کار ، آینده ی شغلی رشته ی ... و ... باشند . 
به طور خلاصه سوالاتی که جنبه ی شخصی دارند را در این صفحه ارسال نفرمائید ، به بیانی دیگر سوالاتی ارسال خواهند شد که نفع آن علاوه بر سوال کننده ، برای سایر افرادی که مشکلی مشابه دارند نیز مفید واقع شود . 
لطفا شرایط ارسال سوال رو در آدرس زیر مطالعه بفرمائید :
شرایط ارسال سوال
مطرح کردن مسائل مربوط به روابط زناشویی جنسی ممنوع است
سوال : اتودسک مایا
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی-وصل کردن
زمان : آذر 98
فایل word:دریافت
یکی از کارمندای معمولی زندان، وقتی برادرم رو می‌بینه می‌شینه پای صحبتش و وقتی می فهمه از اونا نیست میگه یه شماره بده تا من به خانواده‌ات اطلاع بدم اینجایی.
ساعت حدوداً یک نیمه شب بود که با موبایل خودش زنگ زد (با اینکه ممکن بود براش دردسر بشه) و گفت پسرتون اینجا توی زندانه و صبح ساعت هشت بیاید اینجا تا بهتون بگم چیکار کنید.
صبح شیفتش تموم شد...اومد بیرون و راهنمایی‌مون کرد.
بعد از ظهر با این که شیفتش نبود زنگ زده بود زندان و با همکاراش هماهنگ ک
همواره این سوال را در ذهن داشتم و اگر اهل دلی و یا فردی که حس می کردم از نگاه خاص به دنیا نگاه می کند را می بافتم ،  در صحبت خصوصی از او سوال می کردم:
زندگی چیست؟
پاسخ ها گوناگون و متفاوت بود
و هر کس به ذم خودش و از زاویه دید خودش آنرا تفسیر می کرد
اما واقعا زندگی چیست؟
برای من زندگی یک موهبت است که کمتر کسی ارزش حقیقی آنرا درک میکند
اگر چه در طول تاریخ این معنا تغییر نکرده بلکه این انسان بوده که در زمان های مختلف تفاسیر گوناگونی را از آن ارائه کرد

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارائه تمامی خدمات سمپاشی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲ سر آشپز Wait forever اتوماسیون و توزین صنعتی بوستر پمپ الإمام المهدی لا یأتی یأتینا پایان نامه معماری مرکز پرستاری مراقبتی توان سلامت دنیای آبزیان فرزین بیانی ها